seks

Jak opóźnić orgazm?

Wielu mężczyzn jest zestresowanych, ponieważ nie mogą wytrzymać wystarczająco długo w łóżku, pozostawiając partnerkę niespełnioną. Im częściej ten problem występuje, tym bardziej staje się obsesyjny. Choć może się wydawać, że to odosobniony problem, wiele kobiet skarży się, że mężczyźni zbyt wcześnie kończą stosunek. Badania w Journal of Sexual Medicine wykazały, że średnio intymny stosunek trwa 5,4 minuty u par heteroseksualnych, podczas gdy inne badanie wykazało, że większość ludzi naprawdę chce uprawiać seks przez 13 minut. Dlatego prezentujemy 11 sztuczek, dotyczących tego, jak opóźnić orgazm u mężczyzny. Najważniejsze, abyś nie popadł w obsesję i abyś odwiedził specjalistę, jeśli uważasz, że problem jest zbyt poważny i wpływa na Twoje normalne życie.

1. Masturbuj się godzinę wcześniej, aby opóźnić wytrysk

Wytrysk godzinę lub dwie wcześniej sprawi, że stosunek będzie trwał dłużej, a więc będzie bardziej satysfakcjonujący. Jeśli nie jesteś pewny siebie lub skrępowany, możesz to zrobić sam. W ten sposób, gdy przyjdzie czas na seks, Twoja wydajność będzie bardziej niż optymalna.

2. Używaj grubej prezerwatywy

Jeśli nie wiesz, jak opóźnić orgazm u faceta, powinieneś wiedzieć, że używanie grubej prezerwatywy jest środkiem zaradczym, który działa, ponieważ wrażliwość zmniejsza się, powodując mniejszą przyjemność, a tym samym sprawiając, że dłużej wytrzymasz podczas seksu.

3. Pomyśl o innych rzeczach

Czasami mężczyźni, którzy starają się wytrzymać długo podczas stosunku, są tak pobudzeni, że nie są w stanie zapobiec wystąpieniu wytrysku. Aby wytrysk nie nadszedł zbyt szybko, musisz nauczyć się regulować swoje pobudzenie poprzez myślenie o "innych rzeczach", aby nie doszło do finału zbyt wcześnie.

4. Spróbuj pierścienia erekcyjnego

Pierścienie erekcyjne są skuteczne w opóźnianiu wytrysku poprzez ograniczenie przepływu krwi do trzonu penisa, co może pomóc w utrzymaniu silniejszej erekcji. Przydatny jest także orgasm stopper w swiat-doznan.pl, który ma udowodnione działanie.

5. Wypróbuj te pozycje seksualne

Jak opóźnić orgazm? Są pewne pozycje seksualne, które sprzyjają męskiemu orgazmowi, a są też takie, które go opóźniają, nie nawiązując tak silnego kontaktu z najbardziej wrażliwymi miejscami penisa. Jedną ze sprzymierzonych pozycji opóźniających wytrysk jest "na łyżeczkę". Aby ją wykonać, należy ustawić się za partnerką, która znajduje się w pozycji bocznej. Stopień penetracji będzie zależał od kąta, który możesz zwiększyć lub zmniejszyć wedle uznania. Kolejną z tych pozycji jest pozycja "na jeźdźca", w której kobieta jest na górze. Kiedy czujesz, że zaraz dojdzie do wytrysku, powiedz jej, żeby na chwilę przestała. 

6. Oddychaj głęboko

Branie głębokich oddechów pomaga na krótko zniwelować odruch wytrysku, co sprawi, że wytrzymasz dłużej.

7. Skoncentruj się na dawaniu przyjemności

Jeśli czujesz, że zaraz dojdziesz i jest za wcześnie na zakończenie, skup się na partnerce. Daj jej seks oralny, albo zabawiaj się jej piersiami, by podtrzymywać podniecenie w Was obojgu. 

8. Ćwicz

Tak jak sportowcy trenują, by dłużej biegać, tak samo powinieneś trenować w łóżku. Najlepiej ćwiczyć w intymności z pomocą dłoni. Kiedy czujesz, że zaraz dojdziesz, zatrzymaj się. Odczekaj kilka sekund i zacznij ponownie. Jeśli ufasz swojej partnerce, możecie trenować razem. Ona zrozumie i będzie Cię wspierać, bo na pewno też będzie chciała przedłużyć stosunek.

9. Skorzystaj z zabawek erotycznych

Jeśli skończysz przedwcześnie, wyciągnij zabawkę, by dalej dawać jej przyjemność. Idealny do tego może być wibrator. Podczas zabawy z gadżetem uspokoisz się i nabierzesz ponownych chęci, dzięki czemu kobieta nie zostanie pozostawiona "w niepewności". 

10. Ściśnij podstawę penisa 

Badania wykazały, że jeśli ściśniesz podstawę penisa, nie dojdzie do wytrysku, bez względu na to, jak blisko jesteś. To tak, jak w przypadku opisywanego wcześniej pierścienia erekcyjnego, ale za pomocą własnych rąk. Możesz to zrobić sam lub poprosić o to swoją dziewczynę.

11. Kluczem jest więcej gry wstępnej

Jeśli żaden z powyższych sposobów Cię nie przekonuje lub nie działa na Ciebie, poświęć więcej czasu na grę wstępną. Dzięki temu partnerka będzie czuła się przy tobie bardziej komfortowo i szybciej skończy. I to wszystko. Zobaczysz, że dzięki pewności siebie, cierpliwości i czasowi będziesz w stanie wytrzymać tak długo, jak sobie założysz, a nawet dłużej.