JAK WYKONAĆ MANICURE HYBRYDOWY?

Manicure hybrydowy można wykonać w gabinecie kosmetycznym lub samodzielnie w zaciszu domowym. Jedyne czego potrzebujesz to lakieru hybrydowego i dobrej lampy UV lub LED. W naszym serwisie znajdziesz szereg bardzo dobrych i często wybieranych lakierów hybrydowych. Sprawdzone receptury i ogromny wybór kolorów sprawi, że z pewnością wybierzesz ten idealny dla siebie.

LAKIERY HYBRYDOWE - METODA MALOWANIA

Malowanie paznokci lakierem hybrydowym przypomina połączenie metod malowania lakierem zwykłym i żelem. Zanim jednak przejdziemy do konkretów. Pamiętajmy, że paznokieć musi być odpowiednio przygotowany. Sprawdźmy, czy płytka nie została uszkodzona. Jeśli tak to malowanie należy przełożyć do czasu jej odrośnięcia. Przed nałożeniem lakieru należy usunąć pozostałości po poprzednio nałożonym produkcie i lekko spiłować płytkę. Specjalnym preparatem należy odtłuścić płytkę - aby lakier lepiej przylegał - i nałożyć bazę pod lakier hybrydowy. Baza pod lakier hybrydowy będzie wymagać utwardzania tak samo jak sam docelowy lakier. Paznokcie nią pomalowane musimy umieścić pod światłem lampy i odczekać przez wskazany przez producenta okres czasu. Proces utwardzania nie trwa długo - zazwyczaj jedynie kilkadziesiąt sekund - więc nie musimy się obawiać. Hybrydy wykonamy dość szybko.

Po utwardzeniu bazy nakłady pierwszą warstwę lakieru, a następnie drugą i top. Każde nałożenie preparatu wieńczymy utwardzaniem pod lampą. Po aplikacji hybryd na paznokciach pozostaje lepka warstwa. Aby ją usunąć używamy cleanera. Dzięki niemu paznokcie nabiorą blasku i nie będą przeszkadzać nam w codziennych czynnościach. Na zakończenie możemy nałożyć oliwkę pielęgnacyjną, która nawilży okolice paznokcia, nada blask paznokciom i przyjemny zapach dłoniom.

W DOMU CZY SALONIE - GDZIE WYKONAĆ MANICURE HYBRYDOWY?

W praktycznie każdym salonie kosmetycznym możemy dzisiaj wykonać manicure hybrydowy. Lakiery hybrydowe są dostępne w wielu tonacjach kolorystycznych, dzięki czemu możemy je dobrać do praktycznie każdej kreacji. Czy jednak wykonanie zabiegu pielęgnacyjnego powinniśmy powierzyć kosmetyczce, czy podjąć się go samodzielnie? To zależy tylko i wyłącznie od nas. Lakiery hybrydowe, które prezentujemy na naszej stronie z powodzeniem nadają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Wykonanie manicure hybrydowego u kosmetyczki daje nam pewność, że cały zabieg jest przeprowadzony naturalnie, a wszystkie produkty użyte do manicure mają wysoką jakość. Nie oznacza to jednak, że lakiery hybrydowe, które kupimy do własnego użytku będą wykazywały się gorszymi właściwościami. Wszystko zależy od tego, na jaką firmę i producenta się zdecydujemy. Możemy również podpytać o wskazówki swoją kosmetyczkę. Z pewnością ma ona swoje ulubione lakiery hybrydowe. Jeśli nie chcesz wybierać się do kosmetyczki po opinię, koniecznie przyjrzyj się propozycjom zamieszczonym na naszej stronie. Z zebranych w naszym serwisie lakierów z pewnością wybierzesz ten idealny dla siebie.

Pamiętaj, że ostateczny efekt zależy nie tylko od lakierów, ale również właściwej aplikacji i lampy.