Nasutniki - do czego służą i czy rozbudzają wyobraźnię facetów?

Nasutniki do niedawna kojarzone były jedynie z tancerkami wykonującymi tańce erotyczne. Obecnie stają się one jednak bardzo popularne, wpisują się w panujące trendy. Atutem nasutników jest ich wszechstronne zastosowanie, dzięki nim kobiety czują się o wiele bardziej pewnie, para kochanków może jeszcze bardziej poczuć dreszczyk erotycznych doznań. 

Czym tak naprawdę są nasutniki?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czym są nasutniki erotycznewiedz, że są to osłonki bądź też nakładki, które pozwalają zakrywać najbardziej wrażliwą część piersi, dokładniej sutki. Warto wiedzieć, że nasutniki trzeba podzielić zasadniczo na dwie grupy, będą to:

  • nasutniki praktyczne, wykonane z cienkiego materiału bądź też z silikonu, zapobiegają one otarciom sutków podczas wytężonego wysiłku fizycznego;
  • nasutniki od zadań specjalnych, w butikach erotycznych można odnaleźć wiele ich rodzajów, mogą to być osłonki wykonane z cukierków bądź z materiału, jednak kiedy zamierzasz włączyć je na stałe do swego repertuaru, warto postawić na nieco droższe;

Musisz wiedzieć, że mężczyźni są wzrokowcami, dlatego też kiedy pokażesz się w nasutnikach, partner będzie patrzył na Ciebie z wielką pożądliwością. 

Jak włożyć nasutniki oraz w jaki sposób one działają? 

W chwili, kiedy zastanawiasz się nad tym jak założyć nasutniki erotycznewiedz, że proces ten jest niezwykle prosty. Pamiętaj, że nie możesz łączyć nasutników z biustonoszem. Trzeba włożyć je na gołą skórę. Będą one doskonałym urozmaiceniem przed upojną nocą, zwiększą też komfort, kiedy postanowisz założyć je pod sukienką. Nasutniki doskonale sprawdzą się również w chwili, kiedy udasz się na plażę, tym sposobem skutecznie zwiększysz swoją wygodę oraz komfort. Bardzo istotne jest to, że dzięki nasutnikom w sposób doskonały, równomiernie, opalisz swoje piersi, co ważne, na skórze nie pojawią się białe plamy, które zwykle występują, kiedy decydujesz się na noszenie biustonosza.

Musisz wiedzieć, że innym rodzajem nasutników są tzw. pasties, które jednoznacznie kojarzone są z burleską i mają długą historię oraz tradycję. Te ozdobne nasutniki dają komfort oraz satysfakcję seksualną kobiecie oraz jej kochankowi już od przeszło stu lat. Z początku miały one praktyczny charakter, jednak z czasem ważniejsza okazała się rola ozdobna. Geneza tego rodzaju nasutników jest związana z tym, że na obszarze Stanów Zjednoczonych Ameryki zakazane było odsłanianie biustu, dlatego też dzięki osłonkom, udało się w sposób skuteczny obejść ten zakaz. Zastanawiając się nad tym, jak działają nasutniki erotyczne, wiedz, że przede wszystkim niezwykle mocno pobudzają męską wyobraźnię. Dla Ciebie to też jest dodatkowy komfort, dzięki któremu znacznie bardziej będziesz chętna na doznawanie miłosnych igraszek. Praktyczny gadżet z jednej strony pięknie się prezentuje, jest gustowny, po drugie zaś pobudza wyobraźnię. 

Jakie nasutniki wybrać? Na co warto się zdecydować? 

Lekarze seksuolodzy przeprowadzili badanie, gdzie badana była reprezentatywna liczba przedstawicieli obojga płci. Panowie byli pytani, co ich podnieca w swoich partnerkach, które gadżety były dla nich najbardziej kuszące, panie zaś miały odpowiedzieć, dzięki czemu czują się bardziej kobieco, co zakładając, poczują się obiektem męskich westchnień. Odpowiedzi były bardzo szczere, gdyż ankietowani wiedzieli, że cały proces przeprowadzony jest w pełni anonimowo. Zdecydowanie najczęściej wybierane były następujące nasutniki:

  • Morvetima XG031 nasutniki;
  • Norian XG032 nasutniki;
  • Anais Ivy nasutniki;

Okazało się, że nasutniki te były tymi najczęściej wskazywanymi, zarówno przez kobiety jak i pożądane przez panów. Kobiety podkreślały, że czułyby się w nich bardzo dobrze w trakcie gry wstępnej. Bardzo ważne okazały się dla nich ozdoby, frędzelki i fakt, że nasutniki są mocowane do ciała, przy użyciu nieszkodliwego specjalnie do tego przeznaczonego kleju. Seksuolodzy po przeprowadzonym badaniu udzielili ankietowanym odpowiedzi, że wybory, których najczęściej dokonywali to nasutniki erotyczne w magicznabielizna.plKobiety oraz mężczyźni, którzy do tej pory, czasami długi czas szukali odpowiednich dla siebie gadżetów, teraz odnaleźli właściwe dla siebie akcesoria, które sprawią, iż intymne igraszki będą budziły jeszcze większe podniecenie.