seks

Strap on - co to jest i jaki wybrać?

Współcześnie wątki dotyczące fetyszy, czy seksualności człowieka jako takiej przestają być tematami tabu. Wiele osób poszukuje sposobów, a także przedmiotów, by uprawiany przez nich seks był możliwie jak najprzyjemniejszy, a także jak najbardziej ekscytujący. Strap-on z uprzężą jest zabawką erotyczną, która występuje w przeróżnych wariantach. Jest to przedmiot skonstruowany głównie z myślą o kobietach, ale istnieją także inne opcje, które stworzone są specjalnie dla mężczyzn. Strap-on składa się z dwóch elementów. Jednym z nich jest uprząż, a drugim dildo, które mocuje się przy wykorzystaniu wspomnianej właśnie uprzęży. Często można spotkać się z użyciem angielskiego słowa harness- jako zamiennika w miejsce słowa uprząż. Jeżeli po Twojej głowie chodzi myśl dotycząca tego, że chciałabyś urozmaicić swoje życie seksualne - być może interesującym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w taki gadżet. Zapoznaj się z obszerną listą artykułu strapon z uprzężą w sklepie Eroticmed.pl.

Uprząż - jaki wybór będzie najlepszy?

Uprząż, a właściwie lepiej byłoby powiedzieć „uchwyt”, jest ważnym elementem zabawki, jaką jest strap-on. Uchwyt dlatego, że występować może w formie zabudowanych majtek, podczas gdy uprząż z definicji jest urządzeniem z zapinanych taśm lub pasów. Istnieją właściwie trzy rodzaje uprzęży, różniących się między sobą ze względu na konstrukcję. Pierwszą, a zarazem chyba najpopularniejszą wersją tego produktu jest uprząż złożona z połączonych ze sobą pasków. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miała do dyspozycji duże możliwości regulacji, a także otwarty dostęp do swojego krocza, dzięki czemu nie będziecie musieli, wraz z partnerem trapić się zdejmowaniem zabawki, w sytuacji, gdybyście chcieli zamienić się rolami. Ważne, byś zwróciła uwagę na zakres rozmiarów - w innym wypadku uprząż może okazać się za mała. Pamiętaj, że cienkie paski sprawdzą się w praktyce dużo lepiej niż te szersze, a klamry w roli zapięcia są właściwie niezawodne. Drugim wariantem uchwytu są majtki, czasami występujące także w formie szortów. Dzięki swojej zabudowanej konstrukcji zapewniają dużo pewniejsze mocowanie w porównaniu do wersji stworzonej z pasów. Wybierając ten produkt, pamiętaj o tym, że wyprodukowany z materiału może się dosyć szybko rozciągnąć, a lateksowe opcje mogą skutkować reakcją alergiczną. Ostatnią opcją uchwytu jest taki, który utrzymywany jest przez pochwę. Jest to propozycja dla osób, których mięśnie intymne są wystarczająco silne.

Dildo - jaki wybór będzie najlepszy?

Jeżeli zdecydujesz się już na uprząż - czas przejść do wyboru dilda, czyli imitacji penisa. Na rynku znajdziesz wiele produktów z tej kategorii, różniących się między sobą ze względu na konstrukcje, a także materiały użyte w procesie produkcji. Wybierając zabawkę dla siebie, pamiętaj o tym, by brać pod uwagę swoją fizjonomię, preferencje, alergie, ale także ewentualne oczekiwania swojego partnera, czy partnerki. W przypadku dild można wspomnieć o opcji dla mężczyzn, jaką jest falloproteza. Model ten jest niczym innym jak wydrążonym w środku dildem, które zakłada się na penisa. Będzie to świetne rozwiązanie dla każdego, kto borykał się z problemem swojego członka. Najszerszą kategorią są jednak klasyczne dilda. Mogą występować w przeróżnych rozmiarach, kształtach, a także kolorach. Cechą charakterystyczną niektórych będą wibracje, a innych powierzchnia o specyficznej strukturze. Pamiętaj o tym, że do produkcji używa się różnych materiałów. Znajdziesz dilda stworzone z silikonu czy żelu. Wybór produktu z lateksu i gumy może nie należeć do najlepszych ze względu na to, że mogą powodować alergię, a także są trudne w utrzymaniu.

Strap-on z uprzężą - jaki wybór będzie najlepszy?

Właściwie każdy model, który znajdziesz obecnie na rynku, jest wygodny oraz praktyczny. Warto jednak byś dobrze zastanowiła się, do czego będziesz używała swojej przyszłej zabawki. Koniecznie bierz pod uwagę także oczekiwania swojego partnera lub partnerki. Pamiętaj, by wybrać produkt jak najwyższej jakości, ze względu na bezpieczeństwo podczas uprawiania seksu. Nie zapomnij także o zakupie lubrykantu. W wolnej chwili możesz zapoznać się z ofertą sklepu Eroticmed.pl - gdzie będziesz miała naprawdę duży wybór zabawek strap-on z uprzężą.